Landing Page & Talep Formları - Kenan Ötükçü

Landing Page

Landing page’ler dijital pazarlama dünyasının vazgeçilmez araçlarından biridir. Dijital reklam kampanyalarınız ile hedeflediğiniz potansiyel müşteri kitlenizin formlar doldurarak iletişim bilgilerini bıraktığı ve aksiyon aldığı mikro-web siteleridir. Genel tanıtıma odaklanarak yada kampanyalarınıza özel olarak tasarlanan ve kodlanan “onepage” web siteleridir. En büyük gereksinimleri ise mobil uyumlu olması ve ek olarak form alanının anlaşılır ve basit bir şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir.

landingpage
landingpage

Landing Page Kullanımı

Özellikle günümüzde konut & inşaat sektöründe oldukça fazla bir şekilde kullanılan landing page tasarımlarımız ile birlikte markanıza gelen web ziyaretçilerinizden gelen talep formları ve diğer data akışlarını sağlarlar. Standart web sitelerine göre landing page’ler daha fazla form almaktadırlar. Eğer ki data akışı olmuyorsa kampanyalarınızı durdurup landing page ve diğer entegrasyonlarınızın çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz.

Bu gibi micro-web sitelerinde vermek istediğiniz mesaj yada tanıtmak istediğiniz hizmetiniz oldukça sade ve net olmalıdır. ancak soru işaretleri bıracağınız yerlerde olmalıdır ki web sitenize gelen ziyaretçiniz sizlere sorabileceği soruları yada almak istediği fiyatı form alanından doldurarak sizlere danışabilsin. Siteniz içinde harekete geçme gibi çağrıları sürekli olarak tekrar etmelisiniz ve ek olarak kampanyanızı belirli bir zamanla sınırlı tutarak potansiyel form sayınızı arttırsınız.

landingpage
landingpage

Landing page’ler aslında çok kritik olmakla birlikte genellikle performans reklamı konularında en fazla göz ardı edilen bir detaydır. Ancak dönüş oranlarınızı arttırmanızda çok önemli bir etken olmaktadır. Binlerce lira yatırarak yaptığınız google reklam kampanyası sürecinde genellikle landing page’lere gereken önem ve özen gösterilmez ancak markanızı landing page’ler üzerinde geliştirerek çok iyi dönüşler elde edebilmektesiniz. Dönüşlerin sizlere maliyeti 1 tl gibi çok komik rakamlar dahi olsa kampanya sonucunda sizlere çok ciddi ve fark yaratan faydalar sağlayacaktır. Detaylı Bilgi & Fiyat Teklifi İçin Bana Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle ziyaretçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin alışkanlıklarını inceliyerek yeni teknikler geliştirdik bu sayede kampanyanıza olumlu eklemeler yaparak başarı oranınızı daha da çok arttırıyoruz.

 

Open chat