Balıkesir Web Tasarım Hizmetleri - Kenan Ötükçü

Balıkesir Web Tasarım Hizmetleri

Balıkesir Web Tasarım Hizmetleri

Web siteleriniz sizlerin sanal dünyadaki vitrininizi oluşturmaktadır. Bu nedenle marka yönetiminde yada reklam kampanyalarınızın yönetimindeki en büyük etken web sitelerinizdir. Rekabet ettiğiniz rakip markalardan bir adım önde olmanız sizlerin markanıza büyütmenizde çok iyi bir olanak olacaktır bu nedenle Balıkesir ve civarında kenanotukcu.com olarak Balıkesir web tasarım hizmetlerini sizlere sunmaktayız… Web sitelerinizi kurumsal kimliğinize, verdiğiniz hizmetlere yada sattığınız ürünlere uygun bir şekilde profesyonelce tasarlayarak sizlere teslim etmekteyiz.

balıkesirwebtasarım
balıkesirwebtasarım

Balıkesir e-ticaret dünyasına giriş yaptı… Sizde Hemen Dijital vitrininizi başarıyla oluşturun!

Dijitalleşen dünyada balıkesir web tasarım hizmetleri olarak e-ticaret hizmetlerimizide balıkesirde yaşayan kobi ve diğer sanayi markalarına gururla sunmaktayız… E-ticaret günümüz dünyasında standartlaşma yoluna girerek bizlere şu mesajı vermekte… herkese ve her yere e-ticaret e-ticaret paketlerimiz sayesinde;

  1. Rakiplerinizle rekabette geride kalmayacaksınız.
  2. Satışlarınızı arttırarak kar elde edeceksiniz.
  3. Fark yaratma fırsatları kazanacaksınız.
  4. Markanızı büyüterek üretiminizi ve satışlarınızı arttıracaksınız.

Sizler için profesyonel bir şekilde hizmet veren balıkesir web tasarım hizmetleri ekibi ziyaretçilerinizi takip edebilmek adına entegrasyonları ücretsiz sağlamaktadır.

balıkesirwebtasarım
balıkesirwebtasarım

Balıkesirde diğer web tasarım firmalarından farkımız nedir?

Açıklayacak olursak farkımız bizim yaratıcı bir şekilde hizmet vermemizdir. Markalarınızı öne çıkaracak hedefler belirleyerek tasarımlar oluşturan ekibimiz sayesinde sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun tasarımlar yapıyoruz ardından balıkesir web tasarım ekibimiz ile birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşarak nasıl satış yapabileceğiniz konusunda planlama ve sonrasında çalışmalar yapmaktayız.

Balıkesir web tasarımı seo hizmeti sunuyor mu?

Web sitenizin tasarımı bittikten sonra sattığınız ürüne ve verdiğiniz hizmete göre anahtar kelime analizleri yapmaktayız bu sayede rakip markalardan öne çıkabileceğimiz reklam kampanyaları modellerini ve gerekli seo çalışmalarını başlatarak markanızı başarıya hazırlıyoruz. Web sitesinde entegre edebileceğimiz seo yazılımları ile anahtar kelimelerde başarıyı yakalayarak google’da üst sıralara çıkma ve başarıyı elde etme fırsatı sunuyoruz.

Balıkesir web tasarım hizmetlerinde yönetim paneli var mı?

Evet tasarladığımız her web sitesi için kullanıcı dostu yönetim panelleri ile istediğiniz zaman güncelleme ekleme yada çıkartma gibi dilediğiniz işlemi yönetim paneli üzerinden web sitenizde yapabilmektesiniz…

balıkesirwebtasarım
balıkesirwebtasarım

Balıkesir web tasarımı mobil uyumlu mudur?

Günümüz şartlarında kullanıcıların %85’i web sitelerini incelerken mobil cihazlardan giriş sağlıyor eğerki web siteniz mobil uyumlu değilse web sitenizden hemen çıkma oranları oldukça yükselerek verimsiz bir web sitesi haline geliyor ek olarak google’ın en büyük hassasiyetlerinden biriside mobil uyumdur eğerki web siteniz mobil uyumlu değilse google web sitenizi değersiz olarak tanımlayarak web sitenizi üst sıralara taşımıyor. Biz balıkesir web tasarım hizmetleri olarak güncel teknoloji ile kodlayıp tasarlayarak web sitelerinizin alt yapı olarak ve tasarımsal olarak günümüze uygun ve çağdaş bir hal almasını sağlayarak mobil uyumu %100 başarı oranımız ile sağlamaktayız bu sayede google’da daha üst sıralara çıkmanıza olanak sağlayarak daha fazla kitle hitap etmenize destek olmakta.

balıkesirwebtasarım
balıkesirwebtasarım

Balıkesir web tasarım web sitemi google’da çıkartır mı?

Her web projesinde belirlenen kritik prosedürler vardır. Bunlardan birisi ise tamamlanan web tasarım projesini google’ın sunduğu search console’a tanımlamaktır. Search console tanımlanan web siteleri bellir bir zaman içerisinde google’ın tanıyıcı botları sitenizi inceler ve index alır bu sayede google web sitenizi tanıyarak web sitenizin sadece url yerine google’da da çıkmasını sağlayarak seo için de büyük bir adımı atmanızı sağlar.

Web sitemi nasıl takip ederim?

Projenin final etabında gerekli tasarımlar tamamlandıktan sonrasında entegrasyon işlemlerine geçeriz bu entegrasyonlar; Google Search Console & Yandex Metrica’dır. Search console ile web sitenizin google’da tanımlanmasını ve web sitenize organik anahtar kelimelerden görüntülenme ve tıklanma istatistiklerini görmenize olanak sağlar. Aynı şekilde yandex metrica ile de aynı analizleri yapmanıza olanak sağlar ek olarak web sitenize giren ziyaretçinizin nereden? Saat kaçta? Nerelere tıklamış gibi bir çok soru işaretini kaldırmaya yarayan hizmetleri ile ziyaretçilerinizi anında izleyerek kampanyalarınızı daha verimli bir şekilde düzenlemenize olanak sağlar.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat