Web Tasarım & Yazılım - Kenan Ötükçü

Web Tasarım & Yazılım

Web tasarım ve web yazılımı gibi sistemler kenanotukcu.com‘u markalaştıran en kapsamlı hizmetlerimizden biridir. 2014 Yılından bu yana web tasarım hizmetleri faaliyetlerimize web tasarım ve web yazılım hizmetleri ile başlayarak bugünkü marka değerimize ulaştık. Bu neden ile en çok tecrübeye sahip olduğumuz ve en çok referansa sahip olduğumuz alan web tasarım hizmetleridir. 7 Yıldır hizmet vererek yazılım, kodlama ve tasarım alanında türkiye’nin en önemli markalarına hizmet vermeye devam ederek sizlere profesyonel olarak dijital hizmetler vermekteyim.

webtasarım
webtasarım

Web sitelerinin proje süreci nasıl işler?

Onlarca web sitesinin altına imza atarak tescillediğimiz tecrübemiz ile tüm web sitesi projeleri için özel olarak hazırladığımız kontrol listesi prosedürleri şunlardır;

  • Projeye başlamadan önce müşterinin ihtiyaçları, talepleri ve beklentileri dinlenir.
  • Alınan bilgiler sonucunda web sitesinin site haritası çıkartırılarak müşteriye demo sunulur.
  • Sektörün ve rakip sitelerin tümü derinlemesine incelenerek stratejiler geliştirilir.
  • Proje sahiplerinden tüm veriler temin edilerek datalar ve tüm bilgiler işlenir.
  • Tasarım son hali ile ortaya çıkarılarak müşteriye son kontrolleri için sunulur.
  • Proje sahibi web sitesinin tasarımı onayladıktan sonrasında gerekli altyapı ve yönetim paneli eğitimleri verilir.
  • Temel seo çalışmaları ve seo entegrasyonları tamamlanır.
  • Web sitenizin takibi için google search console ve yandex metrica entegrasyonları yapılır.
  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda form entegrasyonları,whatsapp, instagram gibi entegrasyonlar yapılır.

Ve web sitesi teslim edilir,

webtasarım
webtasarım

Efektif ve kullanışlı bir site için Web Tasarım çalışmalarında nelere dikkat ediyoruz?

Menü & Navigasyon

Kolay ve açıklayıcı bir biçimde tasarlanan menü her zaman kolay kullanım deneyimini müşteriye yansıtmalıdır. Menüde kullanacağınız başlıklar ve menü tasarımı markanız açısından kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Tasarımda Renk, Video ve Görsellerin Kullanımı

Web sitenizin tasarım sürecinde özellikle markanızı yansıtacak ve kurumsal kimliğinizi öne çıkartacak tasarımları örnek alıyoruz. Ürünlerinizin yada hizmetlerinizin sergileneceği alanlarınızda görsel desteği kullanarak seo için destek sağlayarak potansiyel müşterilerinize daha açıklayıcı bir hizmet sunmanızı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonlarımız

Markanızın sosyal ağda yer alan sayfalarını gerektiği koşullarda link, icon vb. araçlar ile web sitesinde kullanarak web sitenize giren potansiyel müşterilerinizin sosyal medya sayfalarınızda da incelemesine olanak sağlayarak daha etkili bir şekilde pazarlama ve tanımı yapma fırsatını sunmaktayız.

webtasarım
webtasarım

Mobil Duyarlılık “Responsive Tasarım”

Günümüz şartlarında akıllı telefonların kullanımının artışı sonrasında günümüz web ziyaretçilerinin çoğunlukta olan kısmı web sitesi ziyaretlerini mobil telefonlarda yapıyor. Bu neden ile web tasarım sürecinde web sitelerinizin %100 mobil uyumlu olmasının zorunluluğunu dile getirerek mobil duyarlı web siteleri tasarlamaya özen gösteriyoruz. Seo açısından da google’ın titizlikle takip ettiği mobil uyum sürecinde mobil web sitenizin google’da başarıyla index alması için mobil tasarıma önem vermekteyiz.

Ziyaretçi dönüşümleri elde etme

Bir marka web sitesindeki ürünleri yada hizmetlerini tanıtırken aynı anda ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden sizleri araması, talep formu bırakması, whatsapp yada sosyal medya mecralarından ulaşabilmesini sağlayarak sizlerle ile müşterilerinizin hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlayarak satışlarınızda başarı yada hizmetleriniz ile ilgili bilgi, fiyat almasını sağlamaktayız.

webtasarım
webtasarım

İçerik Web Siteleriniz İçin Çok Önemli Bir Unsurdur…

Web sitelerinizde ki en önemli unsurlardan biriside başarılı içeriklerdir. İçerik konusunda zengin bir web sitesi hem ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz için hemde Google açısından sizlere olumlu dönüşler sağlamasını sağlar. Google sizin sitenizi ilgili anahtar kelimelerde organik olarak üst sıralara taşıyarak sizlerin daha fazla ziyaretçi kazanmanızı sağlar. Ek olarak içeriklerinizi her zaman güncel tutmanız gerekmektedir çünkü geri kalan içerikler ile ziyaretçileriniz web sitesinin güvenilir olmadığı kanısına varabilirler.

Web projesi olarak teslim ettiğimiz tüm web sitelerine yönetim paneli entegrasyonu sağlayarak sizlerinde web sitenizi dilediğiniz anda güncelleme ve daha aktif bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktayız. Olası bir problem yada güncellemelerde her zaman bizden destek alabilirsiniz.

 

 

Open chat