İnşaat Web Site Tasarım Hizmetleri - Kenan Ötükçü

İnşaat Web Site Tasarım Hizmetleri

İnşaat web site tasarımı

Profesyonel web siteleri hizmetini ilke edinen kenanotukcu.com olarak sizlerde sahibi olduğunuz inşaat şirketleriniz için kurumsal inşaat site tasarımları için hemen fiyat alabilirsiniz…

Teknolojik değişimlerle birlikte ticari sektörlerin her biri web & dijital dünyada yerlerini almaya başlayarak geleceğe yatırım yapmaktadır. Sizlerde sektörünüzde rakiplerinizin önüne geçerek başarı yakalama fırsatı elde etmek istiyorsanız hemen markanızı dijital dünyaya taşımalısınız. Bu süreçte web sitenizin tasarımı, kampanyalarınızın yönetimi, portfolyo ve içeriklerinizin oluşturulması gibi onlarca hizmetimizle sizin her zaman yanınızdayız.

inşaatwebsitetasarımı

İnşaat web site tasarımı süreci nasıl işler?

Sizlerin talepleri üzerine görüştükten sonra ilk olarak sizlerin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemekteyiz. Ardından sektörünüzdeki rakip analizini derinlemesine yaparak sizlere başarı sağlamanız adına öneriler sunmaktayız.

Bu süreçte sektörünüze ve markanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımları oluşturarak sizlere demo olarak sunumu gerçekleştirmekteyiz. Gerekli onayınız yada revizeleriniz üzerine istenen ekleme ve değişiklikleri tamamlayarak web sitenizi son haline getirmekteyiz. Sizlere son halinin sunumunu yaptıktan sonra onayınız üzerine grafik ve görsel tasarım çalışmalarına başlayarak gerekli kampanya,hizmet ve sattığınız ürünleriniz ile ilgili banner tasarımları yaparak bu görselleri web sitenize eklemekteyiz.

Gerekli içerikler ve tasarımlar web sitenize eklendikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen entegrasyonları tamamlayarak testlerini gerçekleştiririz. Testler başarıyla tamamlandıktan sonra diğer etap olan mobil sürüm kontrolleriniz gerçekleştiririz. Mobil sürümünüz tamamlandıktan sonra web sitenizi dijital dünya’ya taşıyarak google’a tanıtırız.

inşaatwebsitetasarımı
inşaatwebsitetasarımı

İnşaat web site tasarımı özel tasarımlar mı yapar?

Hazır Değil Özel Tasarımlar!

Bizi rakiplerimizden öne çıkartan en büyük etkenlerden birisi ise özel tasarımlardır özel tasarımlarımız ile her markaya benzersiz tasarımlar ve seçenekler sunarak tek tip ve sıradanlaştırmanın önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Bu sadece bizim değil sizinde yararınıza olacak bir konudur çünkü her web sitesi ve her marka en dikkat çekici şekilde tasarlanarak benzersiz ve özel bir hal almak zorundadır. Sıradan yada herkese aynı tasarımla hiçbir inşaat web site tasarımı başarılı olamaz… Bu nedenle mottomuz HAZIR DEĞİL ÖZEL TASARIMLAR!

İnşaat web site tasarımı entegrasyonları nelerdir?

İnşaat web site tasarımı entegrasyonlarımız ile birlikte web sitenize giren ziyaretçilerinizin web sitesinde daha efektif bir kullanıcı deneyimi yaşaması ve sizlere olan dönüşüm oranlarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

  1. Whatsapp Entegrasyonu
  2. Talep Form Entegrasyonu
  3. Hemen Ara Entegrasyonu
  4. Harita & Yol Tarifi Al Entegrasyonu
  5. Seo Entegrasyonu
  6. Google Entegrasyonu
  7. Yandex Entegrasyonu
inşaatwebsitetasarımı
inşaatwebsitetasarımı

İnşaat web site tasarımı ile sitemi takip edebilir miyim?

Tabi ki evet! Web sitenizin kodlanması ve tasarlanması etapları sonrasında gerekli entegrasyonlarımız yapılarak web sitenize giren ziyaretçileriniz hakkında detaylı bilgi almanızı ve web sitenizi daha iyi bir şekilde geliştirmenize yada kampanyaları daha efektif bir şekilde düzenlemeniz için fırsatlar sunmaktayız. Bu entegrasyonlar sayesinde web siteniz ve ziyaretçileriniz hakkında daha iyi bilgiler alarak fikir edinebilir ve markanızı dahada ileriye taşımak için ek çalışmalar ile destekleyebilirsiniz.

İnşaat web site tasarımı talep formları hizmeti sunuyor mu ?

Evet! Müşterilerinizin inşaat sektöründe sizden talep, fiyat yada benzeri bir soru sormaları için özel form tasarımlarımızla entegre ettiğimiz yazılımlarımız ile formu dolduran müşterilerinizin sizin istediğiniz mail adresine gerekli form bilgilerinin düşmesini sağlayarak efektif bir şekilde data toplamanızı ve müşteri portföyü oluşturmanıza destek oluyoruz.

İnşaat web site tasarım hizmetleri seo çalışmaları yapar mı?

Web sitenizin finalize edilmesi sonrasında yapılan entegrasyonlar ile birlikte temel seo çalışması da yapmaktayız seo çalışmalarınız ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz eklentilerimizin kurulumu sonrasında anahatar kelimelerinizi, etiketlerinizi vb. seo için önem arz eden ihtiyaçlarınızı belirleyerek temel seo çalışmalarınızı yaparak web sitenizin google’da o anahtar kelimeler üzerinden çıkmasına olanak sağlamaktayız.

inşaatwebsitetasarımı
inşaatwebsitetasarımı

İnşaat web site tasarımı reklam kampanyalarında destek olur mu?

Google adwords gibi reklam kampanyası çalışmalarınızda her zaman yanınızdayız.

Hedeflediğiniz müşteri kitlenize ulaşmanızda sizlere yol göstererek hizmet veriyoruz bu sayede hem bütçenizi daha verimli bir şekilde kullanmanıza hemde daha fazla kişiye ulaşmanıza destek oluyoruz.

İnşaat web site tasarımı hizmetleri web sitemi google’a çıkartacak mı?

Tabi ki evet! Web sitenizin gerekli işlemleri bittikten sonra sitenizin sadece url olarak değil arandığında google da çıkması için google seach console ile tanıtarak web sitenize google’ın botlarını göndermesini sağlıyoruz. Bu sayede web sitenizin inceleyen google onay verdikten sonra sizin sitenizi de kendi tarayıcısında indexleyerek google arama motoru ve diğer arama motolarında çıkmasına olanak sağlıyor.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat