Bursa Web Tasarım Hizmetleri - Kenan Ötükçü

Bursa Web Tasarım Hizmetleri

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Nedir?

kenanotukcu.com olarak 7 yıllık tecrübemi & deneyimimi sizlere aktararak Bursa İlimize ve diğer civar illere profesyonel web tasarım çözümleri sunmaktayım. Kurumsal, Profesyonel, Hızlı, Mobil Uyumlu gibi onlarca ihtiyacınıza uygun hizmetlerim ile birlikte sizleri rakiplerinizden öne çıkartıcak onlarca web çözümleri sunmaktayım.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Süreci Nasıl İşler?

Bursa web tasarım hizmetleri kapsamında ilk olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi dinliyoruz ardından sektörünüzü ve rakiplerinizi derinlemesine inceleyerek reklam çalışmalarınız için planlamalara başlıyoruz…

Web sitenizin tasarlanması ve kodlanması sürecinde markanızın kurumsal kimliğine ve sektörünüze uygun kurumsal yada profesyonel tasarımlar çıkartarak sizlere demo halinde sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Ardından Revizelerinizi yada projedeki değişiklik taleplerinizi dinleyip web sitenizin tasarımını son haline getiriyoruz. Onayınız ardından gerekli içerik üretimi gibi süreçleri yöneterek web siteniz için içerikler üretiyoruz.

bursawebtasarımhizmetleri
bursawebtasarımhizmetleri

İçeriklerinizin ve contentlerinizin web sitenize tam olarak oturtulmasından sonra sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli entegrasyon & Eklenti çalışmalarına başlayarak web sitenizdeki ziyaretçilerinizin sitenizdeki ayrıcalıklar ile daha efektif olarak faydalanmasını sağlıyoruz.

Ardından web siteniz için gerekli görülen test süreçlerine tabi tutularak geliştirmeler tamamlanır ve site sahibinin onayı üzerine web sitesi dijital dünyaya taşınır ve aktif edilir. Bu süreçten sonraki adımlarda web sitesinin google’da indexlenmesi için search console ile gerekli site tanımlamaları yapılarak google botlarının siteyi tanıması sağlanır bu sayede ise sadece siteniz url olarak değil ismen arandığında da google’ın göstermesini sağlamaktayız.

Google analytics & Yandex metrica entegrasyonları yapılarak web sitenizdeki ziyaretçileriniz ile ilgili detaylı bilgiler almanız sağlanır.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Entegrasyonları Nelerdir?

  1. Whatsapp Entegrasyonu
  2. Talep Form Entegrasyonu
  3. Hemen Ara Entegrasyonu
  4. Harita & Yol Tarifi Al Entegrasyonu
  5. Seo Entegrasyonu
  6. Hız Entegrasyonu
  7. Yandex Metrica Entegrasyonu
  8. Google Analytics Entegrasyonu
  9. Search Console Entegrasyonu
bursawebtasarımhizmetleri
bursawebtasarımhizmetleri

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Seo Çalışması Yapar Mı?

Evet talep ve ihtiyaçlarınızı doğrultusundan belirlenen anahtar kelimeler üzerinden seo çalışmaları yaparak belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmanızda yol göstericiniz, içerik üreticiniz ve danışmanınız olarak sizleri dijital dünyada ki başarıya hazırlıyoruz. Ek olarak web sitenizin seo uyumlu olması için gerekli entegrasyonlarımız ile çalışmalar yapıyoruz. Seo puanınızı fark edilir derecede yükselterek sitenizi google dostu bir hale getirmekteyiz.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Site Ziyaretçilerimi Takip Etmemi Sağlar Mı?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan entegrasyonlarımızdan biriside de Google Analytics & Yandex Metrica’dır bu entegrasyonlar sayesinden web sitenize giren potansiyel müşterilerinizin hangi hizmetinizi yada hangi ürününüzü incelediği web sitenize nereden girdiği ne kadar süre kaldığı gibi kampanyalarınızı düzenlerken size fikir verebilecek onlarca bilgiyi sunarak sizlere kampanyalarınızda ve istatistik incelemelerinizde destek olmaktayız.

bursawebtasarımhizmetleri
bursawebtasarımhizmetleri

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Sitemi Google’da Çıkartır Mı?

Web sitenizi onayınız üzerine dijital dünya’ya taşıdıktan sonra web sitenizin google üzerinde çıkması için gereken işlemleri başlatarak en kısa sürede web sitenizin google üzerinde çıkmasını sağlamaktayız. Search console’ a tanımladığımız sitelere gelen google botları sitenizi inceliyerek google’a indexlemektedir.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Mobil Uyumlu Siteler Yapar Mı?

Günümüz şartlarında web sitesine giren ziyaretçilerimizin % 90’ ı mobil tarayıcılar üzerinden gelmektedir. Yani günümüz şartlarında mobil uyumlu olmayan bir site işlevsiz olarak görülmektedir aynı zamanda google’da seo şartları arasında mobil uyumu artık bir seçenek değil mecburiyet olarak tutmaktadır. Bu nedenle seo çalışmalarına ek olarak mobil uyumlu web sitesi seo çalışmalarında çok büyük farklar yaratacaktır. Web sitelerimizi finalize etmeden önce mobil uyum testlerine sokarak maksimum uyumu sağlayarak google’da sitemizi tanıtmaktayız bu sayede ise google standartlarına uygun olan sitemiz ile birlikte seo da da üstün başarı elde etmekteyiz.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Grafik Tasarım Desteği Sunuyor Mu?

Web projelerinizdeki en büyük eksikliklerden biri olan banner ve diğer kampanya, görsel tasarımları konusunda da sizlere hizmet sunarak web sitenizin görüntü olarak ve tasarımsal olarak daha efektif bir şekilde gözükmesi amacıyla görsel & grafik tasarım desteği sunmaktayız.

bursawebtasarımhizmetleri
bursawebtasarımhizmetleri

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Web Sitemi Hızlandırır Mı?

Sitenizin aktif edilmesinden sonra oluşabilecek her hangi bir hız düşmesi problemine karşı hızlıca müdahale ederek web sitenizdeki görsellerin boyutları yada eklentilerinizin diğer kaynak kodlarınızın oluşturabildiği yavaşlama durumuna karşı sitenizi optimize ederek web sitelerinizi maksimum hızlara taşıyarak google standartlarına uygun bir hale getiriyoruz.

Bursa Web Tasarım Hizmetleri Siteleri Nasıl Tasarlar?

Standart Değil Özel Tasarım! Bu ilkemizle birlikte web sitelerinizin tek düze basit bir şekilde satılan paketler yerine sizlerin ihtiyaçlarınıza ve markanızın kurumsal kimliğinize uygun profesyonel ve kurumsal web siteleri tasarlayarak herkeste olanın değil farklı olanın peşinde giderek rakiplerimizden farkımızı ortaya koymaktayız.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat