Bandırma Web Tasarım Hizmetleri - Kenan Ötükçü

Bandırma Web Tasarım Hizmetleri

Bandırma web tasarım hizmetleri

Bandırma web tasarım hizmetleri nedir?

Bandırma web tasarım hizmetleri kapsamında kobi ve büyük işletmelerinize özel seçeneklerle zenginleştirilmiş onlarca içerik ve web siteleri bulunmaktadır. kenanotukcu.com olarak Bandırmada ki en büyük hedefimiz güncel teknolojileri kullanarak onlara markaya hizmet sağlayarak başarıyı elde etmelerinde yardımcı olmaktır. Profesyonelce yönetilen projelerde onlarca entegrasyon ve seçenekler ile web sitenizi daha efektif kullanarak potansiyel müşterilerinize ve web sitenizin ziyaretçilerine en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Bandırma web tasarım hizmetlerinde grafik desteği varmı?

Her web projesinde sizlere ek olarak grafik açısından onlarca tasarım ve seçenekler sunarak ürünlerinizi, hizmetlerinizi yada kampanyalarınızı vurgulayacağınız banner ve diğer tasarımları web sitenize ekleyerek müşterilerinizin gelişmelerinizden haberdar olmasını sağlmaktayız. Bu sayede web siteniz daha çağdaş ve modern gözükücek ve web sitesi ziyaretçilerinize daha güvenilir ve güncel olduğunuz hissettireceksiniz.

bandırmawebtasarım
bandırmawebtasarım

Bandırma web tasarım hizmetlerinin işleyişi nedir?

 1. İlk olarak sizlerin taleplerinizi, beklentilerinizi dinleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.
 2. Sektörünüzü ve rakiplerinizi derinlemesine inceliyerek rekabet analizlerinizi yapıyoruz.
 3. Elde ettiğimiz rekabet analizleri ile birlikte kampanyalarınızı ve reklam çalışmalarını düzenliyoruz.
 4. Web sitenizin tasarımını sektörünüze ve markanızın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde tasarlayarak sizlere demo halinin sunumunu gerçekleştiriyoruz.
 5. Sizin ek düzeltmeleriniz üstüne revizeleri alarak gerekli düzenleme ve değişiklikleri yapıyoruz ardından tekrardan onayınız için sizlere sunumu gerçekleştiriyoruz.
 6. Onayınız alındığı takdirde web sitenizi dijital dünyaya taşıyarak markanızı dijital dünyada tanıtmaya başlıyoruz.
 7. Kampanyalarınızla web sitenizi optimize ederek web siteniz üzerinden en etkili verimi almanızı sağlıyoruz
 8. Bu süreçte web sitenizde ki olan biten tüm gelişmeleri google’a tanıtarak web sitenizin google’da çıkmasını ve google’ın web sitenizi tanımasını sağlıyoruz.

Bandırma web tasarım hizmetleri proje sonunda destek sağlıyor mu?

Proje sonunda web sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda revilerinizi ve taleplerinizi alarak proje sonrasında da çözümler sunarak destek sağlamaktayız.

bandırmawebtasarım
bandırmawebtasarım

Bandırma web tasarım hizmetleri siteleri mobil uyumlumu?

Günümüz şartlarında web sitesi ziyaretçilerinin %90’ı mobil tarayıcıyı kullanarak web sitelerini ziyaret etmektedir. Bu nedenle günümüz teknolojilerinden ve trend tasarımlardan yararlanarak web sitenizi mobil uyumlu hale getirerek sadece masaüstü yada laptop’tan giren müşterilerinizi değil tablet ve telefondan giren müşterilerinizide hedefliyerek %100 başarılı kullanıcı deneyimini sunmaktayız. Google’da seo başarısını yakalamanız için en büyük etkenleden birisi mobil uyumluluktur. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse google standartlarında web siteniz büyük bir eksiyi alarak seo çalışmalarına çok büyük engel olmaktadır. Bu nedenle seo çalışmaları üzerine ek olarak web sitenizin mobil duyarlı olmasını sağlamaktayız.

Bandırma web tasarım hizmetleri seo çalışması yapar mı ?

Web projenizin tasarlanma & kodlanma sürecinde seo çalışmaları için gerekli entegrasyonlar yapılarak anahtar kelimeleriniz üzerinde başlangıç türünde seo çalışmaları yapılarak google’da index almanızı sağlamaktayız.

bandırmawebtasarım
bandırmawebtasarım

Bandırma web tasarım hizmetleri sitemi google’da çıkartırmı?

Web sitenizin finalize sürecinde web siteniz için google search console aracılığı ile web sitenizi google’a site map’leriniz üzerinden tanımlatarak google botlarının web sitenizi incelemesine olanak sağlıyoruz. Bu sayede google web sitenizi indexleyerek tanır ve web siteleriniz url’ler yerine artık google’da aratılınca çıkmanızı sağlar.

Bandırma web tasarım hizmetleri entegrasyonları nelerdir?

 • Whatsapp entegrasyonu
 • Hemen Ara Entegrasyonu
 • Talep form entegrasyonu
 • Sitenizi hızlandıracak entegrasyonlar
 • Harita & Yol Tarifi Al entegrasyonları
 • Seo entegrasyonları

Gibi çeşitli eklentileri web sitenize entegre ederek web sitenize gelen ziyaretçilerinizin yada potansiyel müşterilerinizin web sitenizden daha efektif bir şekilde yararlanmasını hedeflemekteyiz.

bandırmawebtasarım
bandırmawebtasarım

Bandırma web tasarım hizmetleri fiyatları nedir?

Kobi, Sanayi Şirketleri, Anonim şirketleri gibi her sektörden onlarca markaya ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en hesaplı ve uygun fiyata en iyi proje mottosunu benimseyerek sizlere en uygun fiyatları öneriyoruz.

Bandırma web tasarım hizmetleri reklam kampanyaları yapıyor mu?

Google adwords gibi anahtar kelime üzerine yapmak istediğiniz her reklamda rakiplerinizi ve aranma hacimlerini analiz ederek sizlere en uygun anahtar kelimeleri belirliyoruz ardından bütçenize uygun kampanya düzenleyerek reklamlardan en etkili verimi almanız için sizlere danışmanlık sağlıyoruz.

Bandırma web tasarım ile web sitemi takip edebilir miyim?

Web sitenizin finalinden sonra web sitenize giren kişiler ile ilgili detaylı bilgi almanız için google analytics ve yandex metrica entegrasyonlarını sağlıyoruz. Bu sayede web sitenizdeki ziyaretçilerin isteklerini ve beklentileri hakkında fikir sahibi olarak daha etkili reklamlar düzenleyerek hem satışınız arttırmanıza hem web sitenizi geliştirmenize olanak sağlıyoruz.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat